Casio G-SHOCK RANGEMAN po roce používání.

Výběr hodinek je opravdu subjektivní záležitost. Každý uživatel má jiné preference a reklama výrobců nás nenápadně tlačí do nutnosti, mít v hodinkách všemožné vychytávky. Jistě si všichni pamatují devadesátá léta a například hodinky s kalkulačkou, které tenkrát byli brány jako technologická špička. A dnes, kdo má hodinky s kalkulačkou? Více o hodinkách naleznete ve videu níže.

Výběr hodinek je opravdu subjektivní záležitost. Každý uživatel má jiné preference a reklama výrobců nás nenápadně tlačí do nutnosti, mít v hodinkách všemožné vychytávky. Jistě si všichni pamatují devadesátá léta a například hodinky s kalkulačkou, které tenkrát byli brány jako technologická špička. A dnes, kdo má hodinky s kalkulačkou? Více o hodinkách naleznete ve videu níže. https://www.youtube.com/watch?v=3SJo7ai156Q

95%

HODNOCENÍ

Náš verdikt

Opravdu vynikajcí hodinky, které nabízí maximální počet funkcí bez nutnosti hodinky nabíjet. Tento stroj je doporučujeme všem kteří nepotřebují mít v hodinkách vestavěnou GPS či propojení s mobilním zařízením.

Zpracování a použité materiály

100%

Ovládání

95%

Fuknčnost

100%

Tacticool efekt

88%

Poměr cena výkon

90%

User Rating : Be the first one !
95

Leave A Comment