Stáhni si střelecký terč v tiskové kvalitě.

OBOS.cz Combat target je moderní výcviková pomůcka která svou koncepcí spojuje trend ve vývoji střeleckých terčů společně se snižováním nákladů na výcvik.  Terč doporučujeme vytisknout ve formátu B1 (594 x 841 mm) na matném křídovém papíře 130g který vydrží i za zhoršených povětrnostních podmínek.
OBOS Combat target dodáván pod značkou O.T.T.  je vyvinut ve spolupráci se střeleckými instruktory OBOS.cz a příslušníky z řad AČR a PČR.

Základní část terče v podobě kostry, dobře slouží pro nácvik obranné střelby, protože je svými rozměry schodná s proporcemi člověka střední postavy a díky vizualizaci typu kostlivec na něm lze dobře vyhodnotit zásahy do vitálních zon. Na středu těla je umístěn obrysový terč typu IPSC, velký středový kruh imitující střed postavy a trojúhelníková zesvětlená zónu pro vyhodnocení správných zásahů v oblasti hlavy při střelbě na delší vzdálenosti.
Z každé strany hlavy je kruh s vyznačeným středem, imitující agresora stojícího za rukojmím.

střelecké terče při výcviku

V ploše celého terče je rozmístěno dvanáct kruhů s čísly a písmeny které mohou sloužit jak pro výcvik rychlosti v kombinaci s přesností přenášením a to ve třech úrovních.

Díky mnoha vyznačeným zásahovým zónám je možné využít celou plochu terče, takže při procvičování základních dovedností lze střílet bez zalepování terče a zároveň mít dobrý přehled o výsledcích. Možnost využití celé plochy terče znamená také časovou úsporu, jelikož místo vyměňování terče můžete pokračovat ve střelbě. V rámci kurzů OBOS.cz jsou terče využívané pro výcvik s dlouhou i krátkou zbraní ve všech úrovních pokročilosti.

Terč OBOS Combat Target představuje moderní výcvikovou pomůcku pro držitele zbrojních průkazů i ozbrojené složky, která při správném využití zkvalitní a urychlí střelecký výcvik.

OBOS.cz Combat target je moderní výcviková pomůcka která svou koncepcí spojuje trend ve vývoji střeleckých terčů společně se snižováním nákladů na výcvik.  Terč doporučujeme vytisknout ve formátu B1 (594 x 841 mm) na matném křídovém papíře 130g který vydrží i za zhoršených povětrnostních podmínek. OBOS Combat target dodáván pod značkou O.T.T.  je vyvinut ve spolupráci se střeleckými instruktory OBOS.cz a příslušníky z řad AČR a PČR. Základní část terče v podobě kostry, dobře slouží pro nácvik obranné střelby, protože je svými rozměry schodná s proporcemi člověka střední postavy a díky vizualizaci typu kostlivec na něm lze dobře vyhodnotit zásahy do vitálních zon. Na středu těla je umístěn obrysový terč typu IPSC, velký středový kruh imitující střed postavy a trojúhelníková zesvětlená zónu pro vyhodnocení správných zásahů v oblasti hlavy při střelbě na delší vzdálenosti. Z každé strany hlavy je kruh s vyznačeným středem, imitující agresora stojícího za rukojmím. střelecké terče při výcviku V ploše celého terče je rozmístěno dvanáct kruhů s čísly a písmeny které mohou sloužit jak pro výcvik rychlosti v kombinaci s přesností přenášením a to ve třech úrovních. Díky mnoha vyznačeným zásahovým zónám je možné využít celou plochu terče, takže při procvičování základních dovedností lze střílet bez zalepování terče a zároveň mít dobrý přehled o výsledcích. Možnost využití celé plochy terče znamená také časovou úsporu, jelikož místo vyměňování terče můžete pokračovat ve střelbě. V rámci kurzů OBOS.cz jsou terče využívané pro výcvik s dlouhou i krátkou zbraní ve všech úrovních pokročilosti. Terč OBOS Combat Target představuje moderní výcvikovou pomůcku pro držitele zbrojních průkazů i ozbrojené složky, která při správném využití zkvalitní a urychlí střelecký výcvik.

86%

HODNOCENÍ

Náš verdikt

Jelikož jsme se na vývoji terče podíleli, tak nemůžem než hodnotit kladně. Jediné co po letech používání kritizujeme je malá velikost písmen a číslic což zhoršuje jejich rozpoznání na větší vzdálenosti.

Odolnost papíru

90%

Rozvržení záměrných bodů

85%

Čitelnost terče

75%

Efektivita a ekonomie výcviku

94%

User Rating : 2.5 ( 2 votes)
86

Leave A Comment