Menu Zavřeno

Stáhni si střelecký terč v tiskové kvalitě.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]OBOS.cz Combat target je moderní výcviková pomůcka která svou koncepcí spojuje trend ve vývoji střeleckých terčů společně se snižováním nákladů na výcvik.  Terč doporučujeme vytisknout ve formátu B1 (594 x 841 mm) na matném křídovém papíře 130g který vydrží i za zhoršených povětrnostních podmínek.
OBOS Combat target dodáván pod značkou O.T.T.  je vyvinut ve spolupráci se střeleckými instruktory OBOS.cz a příslušníky z řad AČR a PČR.

Základní část terče v podobě kostry, dobře slouží pro nácvik obranné střelby, protože je svými rozměry schodná s proporcemi člověka střední postavy a díky vizualizaci typu kostlivec na něm lze dobře vyhodnotit zásahy do vitálních zon. Na středu těla je umístěn obrysový terč typu IPSC, velký středový kruh imitující střed postavy a trojúhelníková zesvětlená zónu pro vyhodnocení správných zásahů v oblasti hlavy při střelbě na delší vzdálenosti.
Z každé strany hlavy je kruh s vyznačeným středem, imitující agresora stojícího za rukojmím.

střelecké terče při výcviku

V ploše celého terče je rozmístěno dvanáct kruhů s čísly a písmeny které mohou sloužit jak pro výcvik rychlosti v kombinaci s přesností přenášením a to ve třech úrovních.

Díky mnoha vyznačeným zásahovým zónám je možné využít celou plochu terče, takže při procvičování základních dovedností lze střílet bez zalepování terče a zároveň mít dobrý přehled o výsledcích. Možnost využití celé plochy terče znamená také časovou úsporu, jelikož místo vyměňování terče můžete pokračovat ve střelbě. V rámci kurzů OBOS.cz jsou terče využívané pro výcvik s dlouhou i krátkou zbraní ve všech úrovních pokročilosti.

Terč OBOS Combat Target představuje moderní výcvikovou pomůcku pro držitele zbrojních průkazů i ozbrojené složky, která při správném využití zkvalitní a urychlí střelecký výcvik.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_btn title=“Terč v tiskové kvalitě stahujte zde“ color=“warning“ size=“lg“ link=“url:https%3A%2F%2Fdrive.google.com%2Ffile%2Fd%2F1gVfA47I143gYprlDXBEaIW3S1pVX62QK%2Fview%3Fusp%3Dsharing||target:%20_blank|“][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_btn title=“Použití terče pro střelecký drill mozambique“ color=“success“ link=“url:https%3A%2F%2Ftacticoolna.cz%2F2016%2F06%2F27%2Fstrelecky-drill-mozambique-je-dobre-ho-znat%2F||target:%20_blank|“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář