Menu Zavřeno

CONVOY S9 výkonná svítilna pro každý den. EDC flashlights

Několikaměsíční testování nové svítilny od firmy Convoy je za námi. Denní nošení a spousta svícení prověřilo tento kousek až do morku kosti. A co od této drobné svítilny můžete čekat? To vám povíme ve videu níže.

Popis svítilny zdroj EPS: Svítilna Convoy S9 s diodou CREE XM-L2 U2 o výkonu 550-600 lumenů a 4 funkčními režimy. Dodáváno jako samostatná svítilna, nebo ve verzi READY s baterií a nabíjecím USB kabelem. Praktická kapesní EDC (Every Day Carry) svítilna disponující vysokým výkonem za velice přijatelnou cenu. Svítilna Convoy S9 je nástupcem oblíbeného modelu Convoy S2+, vyznačuje se hlavně možností nabíjení baterií přímo ve svítilně, závitem pro montáž na stativ a spínacím tlačítkem z boku svítilny.

Svítilna je vhodná na kolo, do kapsy, nebo jakékoli outdoorové aktivity. Oproti ostatním modelům disponuje svítilna Convoy S9 nejmenším reflektorem a tudíž i nejmenším dosvitem, na druhou stranu ale nejširším světelným kuželem. Reflektor s povrchem struktury pomerančové kůry vytváří rovnoměrný světelný kužel, světelnost je homogenní po celé osvícené ploše. Svítilna je vybavena fluorescenčním kroužkem po obvodu reflektoru, jak je vidět na obrázku. Díky tomu svítilnu vždy najdete i při náhodné ztrátě v noci. Parametry svítilny: odolné tělo svítilny vyrobeno z hliníkové slitiny – svítilna je nárazuvzdorná a vodotěsná – certifikace IP65 reflektor s texturou pomerančové kůry je vyroben z hliníkové slitiny (nejedná se o pokovený plast) výkonná CREE XM-L2 U2 dioda – barva světla (teplota chromatičnosti) 6500K výkon svítilny 5W (odběr při maximálním výkonu 1400mA) – cca 550-600 lumenů (v závislosti na teplotě diody) dioda s čipem jsou uloženy přímo v těle svítilny, teplo z diody se přináší přímo do těla svítilny a ta funguje celá jako veliký chladič možnost nabíjení baterie přímo ve svítilně za pomoci mikro USB slotu – nabíjecí proud 1000mAh napájení: 1ks 18650 li-ion délka: 114mm průměr: 24,1mm – sedí do klasických montáží 25mm (lze použít i montážní kroužek pro optiky) hmotnost bez baterie: 63,5g svítilna je vybavena 1/4UNC závitem v zadní části pro osazení na stativ Funkce svítilny: 4 režimy svícení (5% – 30% – 100% – stroboskop) funkce paměti posledního zvoleného režimu funkce signalizace nízkého napětí baterie – při poklesu napětí baterie pod 3,3V svítí spínač svítilny červeně funkce ochrany podvybití baterie – při dalším poklesu napětí baterie (pod 3V) se svítilna vypne ochrana proti přepólování baterie – při vložení baterie naopak se nic nestane, svítilna se pouze nerozsvítí Práce s funkčními režimy svítilny: krátkým stiskem spínače svítilnu zapnete, dlouhým stiskem ji vypnete je-li svítilna zapnuta, dalším stiskem spínače přepnete na další režim (5% – 30% – 100%) dvojitým stiskem spínače zapnete stroboskop (nezáleží, je-li svítilna zapnuta, nebo vypnuta) svítilna si pamatuje poslední zvolený režim, po vypnutí svítilny a opětovném zapnutí se svítilna rozsvítí v posledním zvoleném režimu

Napsat komentář