Menu Zavřeno

Projek O.T.T. spustil výhodný program pro TESTERY

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Na začátku března se na stránkách projektu O.T.T objevila nová sekce nabízející výhodné podmínky nákupu produktů, výměnou za kvalitní zpětnou vazbu. Testerský program je o to zajímavější že testeři mohou produkty získat cca za 50% běžné ceny.

V této sekci naleznete naše nové produkty. Jelikož si v projektu O.T.T. zakládáme na kvalitu a zpětnou vazbu uživatelů, rozhodly jsme některé produkty nabídnout za zvýhodněných podmínek vám, uživatelům k otestování.

Do testování jdou vždy produkty z před-sériové výroby a nebo z první série, tak abychom mohly u dalších sérií případně zohlednit zkušenosti vás testerů. Testerem se může stát každý ale testovací série jsou omezené a při našem testování mají vždy přednost uživatelé z řad ozbrojených složek.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=“Více informací o programu naleznete zde:“ color=“green“ size=“lg“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.o-tt.com%2Ftestovani-produktu%2F||target:%20_blank|“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

První v sekci pro testery jsou zbrusu nové ponožky PARTYZÁN z Merino vlny.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář