BATOH PREDATOR ELITE OPS 42l- Vyhodnocení po roce používání.

Rok utekl jako voda a máme tu schrnutí roku s Warriorem. Testování produktů firmy Warrior asault system jsme uskutečnily ve spolupráci s českým armyshopem Armed.cz. Narozdíl od testovaných rukavic, na které uvidíte video v příštích dnech, uspěl batoh PREDATOR ELITE OPS velmi dobře. Více se dozvíte ve videu níže. 90-100% https://www.youtube.com/watch?v=z_gbJH3BRFc&t=828s Pružný hrudní popruhVnitříní záda batohu s molle vazbou a možností uchytit vak na voduPříprava na přichycení insertuSpodní molle vazbaVšité hliníkové výztužeCZH Defender vně batohuPopruhy k přitažení batohuRozdělení vrchní kapsi na drobný materiálPevné madlo batohuRychloodhoz batohuDva druhy síťovyny Průchodky antény se suchým zipemStředová průchodka na hadici k vaku na voduNášivka výrobceDetail na spodní vnější kapsu

93%

HODNOCENÍ

Náš verdikt

První dojem přetrval až do konce testování. Odolnej dobře zpracovanej batoh, kterej odvádí svou práci jak má. Jen to přispůsobení nadměrné postavě trochu pokulhává. Takže jestli jste v průměru, zařaďte tento batoh do svého hledáčku.

Zpracování a materiály

98%

Funkčnost a bezporuchovost

100%

Ergonomie a přizpůsobení

81%

User Rating : Be the first one !
93

Rok utekl jako voda a máme tu schrnutí roku s Warriorem. Testování produktů firmy Warrior asault system jsme uskutečnily ve spolupráci s českým armyshopem Armed.cz. Narozdíl od testovaných rukavic, na které uvidíte video v příštích dnech, uspěl batoh PREDATOR ELITE OPS velmi dobře. Více se dozvíte ve videu níže.

90-100%

Comments are closed.